W jaki sposób można spędzić dynamicznie urlop niemalże w towarzystwie Sfinksa?

Posted on 22/09/2021 7:17am

Wyłącznym istniejącym jeszcze z 7 cudów antycznego świata jest znajdująca się w północnej Afryce Piramida Cheopsa. To w jej pobliżu jest także niezwykle popularny Sfinks. Jeżeli chciałbyś zobaczyć te niesamowite budowle na własne oczy, mogłabyś skorzystać z propozycji jakiegoś Biura podróży.


Żeby zwiedzić Egipt, nie należy być człowiekiem bardzo bogatym, ponieważ dostępnych jest bardzo dużo propozycji kosztujących nawet ok. 1500 złotych za osobę.


kurort
Author: czappancs


W zamian za to otrzymujemy pokój z toaletą (a w niej wanna lub prysznic), telewizję sat., telefon, taras oraz centralnie sterowaną klimatyzację. Niestety korzystanie z WIFI jest płatne ok. 7 EUR za godzinę. Jednak kto płynie do tego kraju, żeby surfować przy komputerze? Przecież udajemy się tam, aby zdołać swobodnie korzystać ze ślicznej pogody czy też odpoczywać na piaszczystym wybrzeżu.

Udało nam się przykuć Twoją uwagę naszym interesującym wpisem? Świetnie. W takim razie zapraszamy - kliknij w link domek nad jeziorem do wynajęcia i przejdź do kolejnej witryny po detale.

Można tutaj także zagrać w siatkówkę, potrenować na siłowni lub spróbować swych sił w nurkowaniu. Można także łowić ryby bądź zwyczajnie relaksować się leżąc na pokładzie wypożyczonej łódki. Jak zatem łatwo się domyśleć, Egipt to nie tylko grobowce faraonów, ale również prześliczna pogoda oraz błękitna woda.
Jeżeli jednak chcesz odwiedzić także Dolinę Królów, to pamiętaj, że jeżeli spróbujesz wejść po jej ścianach, z pewnością natychmiast zostaniesz ukarany nie tylko grzywną, ale także dozgonnym zakazem wjazdu do tego kraju.

Zaloguj się do tego portalu i kontynuuj czytanie zajmujących wpisów. Jest ich tam masę i wszystkie przygotowaliśmy z myślą o Tobie.

Przecież piramidy to grobowce, a w Polsce mało kto skacze po grobach. Ponadto naprawdę warte odwiedzenia mogą być w Egipcie takie miejsca jak Świątynia w Karnaku czy też Kolosy Memnona.


Mieszkańcy Egiptu to niezwykle stara cywilizacja, jaka przez tysiące lat wzniosła bardzo dużą liczbę budowli, które aktualnie mówią o ich wielkości. Warto je zobaczyć na swoje oczy.

Tags: relaks, Biura podróży, koszt, miejsca, lokal