Malediwy , zatem mini oprowadzacz po rajskich wyspach

Posted on 29/12/2021 12:22pm

Malediwy to kraj muzułmański, z czym łączą się rozmaite ograniczenia. Obowiązuje tu zakaz wwożenia alkoholu. Mało tego na lokalnych wyspach panie nie powinny kąpać się w stroju bikini.


kitesurfing
Author: Erkki Nokso-Koivisto
Source: http://www.flickr.com


To jednakże się zmienia i coraz nagminniej zdarza się, że mamy już wydzielony kawałek prywatnej plaży, gdzie taki zakaz nie obowiązuje. Co uczynić, kiedy prywatnej plaży brak? Należy okryć ramiona i biodra, zatem najlepiej wyjść na plażę w koszulce z krótkim rękawkiem (mogą być też grubsze paski) i krótkich spodniach. Kiedy najlepiej wyruszyć na Malediwy last minute? Na Malediwach występuje tak zwana pora sucha a także pora mokra. Najlepszym okresem na pobyt jest okres między grudniem a kwietniem. W maju pomału rozpoczyna się pora dżdżysta, choć rzecz jasna zdarzyć się może tak, że i maj będzie ładny. W ostatnim czasie, jak wypływa z obserwacji, pogoda troszeczkę się przekształca, i tak na przykład listopad w zeszłym roku był deszczowy, a i początek grudnia także nie należał do najładniejszych.


Kiedy myślimy o Malediwach od razu przed oczami mamy piękne domy na wodzie .

Zainteresowały Cię informacje opublikowane w naszym wpisie? Z pewnością spodoba Ci się też dodatkowe czytanie. Nie ociągaj się więc i wejdź do następnej witryny.

Tak, to jest dokładnie to, z czego słyną owe wyspy. Jednak nocleg w tak luksusowym miejscu ma swą ceną, częstokroć przyprawiającą o dotkliwy ból głowy. Zatem jaka jest inna opcja? A więc, można nocować na miejscowej wyspie u tubylców i to po całkiem interesującej cenie. Taka kwatera czy mały hotelik to tzw. guesthouse.
Na lokalnej wyspie mamy możliwość poznania oraz przestawania z autentycznym życiem jej obywateli, ich kulturą jak też obyczajami. Jest również opcja wykupienia całego pakietu, zatem stancji z pełnym wiktem i eskapadami.

Tags: dom, rok, kraj