Jakie atrakcje czekają na turystów oraz oczywiście ich dzieci, jeśli dobiorą na wakacje nocleg Niechorze?

Posted on 07/06/2023 2:29pm

Wczasy to okres, kiedy wszelki pragnie odpocząć od trudów dnia powszedniego. Jednak z drugiej strony, w dzisiejszych czasach nagłaśniany jest aktywny sposób spędzania czasu nawet na wczasach.
piasek na plaży
Author: Public domain: Use pics for any purpose
Source: http://www.flickr.com


Jak zatem to pogodzić?


oferty
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu


Nic łatwiejszego! Starczy na zakątek swojego urlopowego wypoczynku dobrać taką osadę, która proponuje niemało rozrywki jednocześnie. Przykładowo interesującym wyborem są noclegi Niechorze. Jest to ładna, położona w województwie zachodniopomorskim osada letniskowa. Oprócz słonecznych plaż oferuje gościom wiele różnych atrakcji, wśród których są m.in. loty paralotnią lub kręgielnia, zaś dla dzieciaków nie lada rozrywką jest stojący na daszku magiczny domek czy okazja przejażdżki nadmorską kolejką wąskotorową. Wszystko to jedynie mała cząstka rozrywek, jakie są przystępne dla osób, które wybiorą noclegi Niechorze. Sympatycy bardziej ekstremalnych wrażeń, mogą pójść do parku linowego, z kolei z calutką familią można by wyjść na kręgle buczyniec pochylnia dojazd na rybacką przystań.


Miłośnicy przeszłości z kolei mogą z bliska obejrzeć dom letniskowy, który co prawda atrakcją turystyczną rzekomo nie jest, jednak jako ciekawa nowinka turystyczna również gromadzi w koło siebie liczne gromady odwiedzających. A który to dom wypoczynkowy, można obejrzeć, jeżeli na swój urlop dobieramy noclegi Niechorze. Więc w niniejszym mieście, na ulicy Grunwaldzkiej znajduje się popadający w zniszczenie drewniany domek, który należał kiedyś do kochanki, a później małżonki Hitlera.
Brakuje przekazów, żeby przywódca III Rzeszy odwiedzał to miejsce, wszakże bycie tam samej właścicielki poświadczał Herman Goering, jaki także posiadał w pobliżu swą nieruchomość.

Tags: dom, urlop, nocleg, dzieci, okazja