Wynajem busów oraz autobusów w Krakowie

Posted on 25/09/2019 8:59pm

Firma świadczy usługi przewozu osób:wynajem minibusów, samochodów osobowych oraz wynajem autokarów w Krakowie. Przedsiębiorstwo oferuje szeroki zakres usług transportowych zarówno dla osób prywatnych jak również firm, instytucji i wszystkich, którzy doceniają najwyższą jakość usług, fachową obsługę, bezpieczeństwo i konkurencyjne ceny.

Firma posiada szeroką gamę samochodów, która gwarantuje optymalizację rozwiązań transportowych.

transport
Author: Stadt Lohne
Source: http://www.flickr.com
Przedsiębiorstw oferuje wynajem krótkoterminowy busów - w tym wynajem tylko na weekend. Możliwy jest również wynajem na dłuższy czas na ponad miesiąc. W trosce o komfort i bezpieczeństwo pasażerów, firma kupuje fabrycznie nowe samochody, głównie busy marki Mercedes-Benz, które spełniają wysokie oczekiwania zw.z komfortem jazdy, bezpieczeństwem i ekologią.Kluczową wartością jest bezpieczeństwo podczas podróży, nad którym pieczę sprawują wykwalifikowani kierowcy, cyklicznie uczestniczący w szkoleniach. Busy doskonale nadają się na wszelkie imprezy okolicznościowe: wesela, bankiety, integracje, konferencje, a także rodzinne wypady za miasto, wędkarstwo, wycieczki krajoznawcze. Więcej na ten temat: ciekawa oferta autobusów.
Busy świetnie sprawdzają się podczas wyjazdów krajowych jak i zagranicznych, np. wakacyjnych lub do krajów Unii - spełniają europejskie standardy emisji spalin. W firmie możliwa jest płatność kartą za wynajem. W cenie wynajęcie busa firma oferuje : dobre samochody; pełne ubezpieczenie oraz bus zastępczy w sytuacji awarii (na obszarze Polski). Dodatkowo firma pożycza gratis: nawigacje GPS, fotelik dla dziecka, radio CB i łańcuchy śniegowe.


Przedsiębiorstwo oferuje też wynajem autokarów w Krakowie. Firma oferuje nowoczesne autokary o zróżnicowanej ilości miejsc.Wszystkie autokary zaopatrzone są w klimatyzację, dvd, komfortowe siedzenia, WC, mikrofon, minibar , nawigację GPS jak i inne udogodnienia - dobre ceny. Profesjonalizm oferowanych usług potwierdzają liczne certyfikaty, uprawnienia oraz licencje na transport krajowy oraz międzynarodowy. Wynajmowane przez firmę pojazdy przechodzą zawsze w terminie wszystkie badania techniczne i diagnostyczne, ponieważ najważniejsze jest bezpieczeństwo pasażerów. Firma zatrudnia tylko i wyłącznie wykwalifikowanych kierowców z dużym doświadczeniem. Dodatkowo przedsiębiorstwo zapewnia podróżnym sympatyczną oraz fachową obsługę, za sprawą której, mogą się cieszyć wysokim standardem podróżowania.Z usług firmy korzystają zarówno biura podróży, różnego rodzaju przedsiębiorstwa, szkoły oraz uczelnie, ale też firmy i klienci indywidualni.

Tags: ubezpieczenia, wyjazdy, transport, kierowcy