W jaki sposób zorganizować ciekawą imprezę integracyjną?

Posted on 12/02/2022 7:25am

Impreza firmowa - dla jednych masakra, dla innych super zabawa. Co zrobić, ażeby twoi pracobiorcy powrócili usatysfakcjonowani z takiego wyjazdu? Jakie propozycje podsunąć szefowi, aby weekend ze współpracownikami nie był przykrą koniecznością?
Sylwester 2012/2013
Source: ruszajwpolske.pl


Każdy, kto choć przez rok pracował w korporacji, ma pojęcie czym jest integracyjna. Wykorzystując fundusz socjalny, przedsiębiorstwa organizują podróże do ośrodków wczasowych albo na paintball, inne zabierają ich na kręgielnie czy też do pubów. Jeśli firmy nie chcą więc zdemotywować własnych pracobiorców imprezą, skorzystać mogą z usług doświadczonej firmy aranżującej takie wydarzenia. Ażeby zdobyć zlecenie, tego typu firmy muszą przedstawić naprawdę ciekawą propozycję. Współcześnie pośród firmowych imprez królują dwa programy.

Masz ochotę poszerzyć własną wiedzę z tego tematu? Służymy pomocą. Trzeba wejść na kolejną witrynę i tam dowiedz się więcej sala konferencyjna warszawa centrum informacji.

Jeden z nich to ekonomiczny, a więc wyjścia dla PRacowników organizowane w prywatnym zakresie. Kolejny, troszkę bardziej rozbudowany, to głównie zapewnienie pracownikom nowoczesnego sprzętu i najlepszych atrakcji. Aktualnie na zdecydowanym topie są tak zwane gry z fabułą. Klient wymyśla jakiś temat, zaś firma szykuje scenariusz, wynajmuje aktorów jak też instruktorów. Wyjścia w rodzaju "alkohol i kręgielnia" są już passe. Ludzie chcą kontaktu ze naturą, świeżego powietrza, wyjścia na boisko piłki nożnej bądź siatkówki. Coraz ogromniejszą popularność zdobywają przyjęcia dla maluchów.
Tam pracownicy mają szansę na integrację nie przy drinku, tylko doglądając bawiących się latorośli. Jeśli idzie o imprezy integracyjne Szklarska Poręba sprawdzi się doskonale, pracobiorcy na pewno nie będą się w tym miejscu nudzić.

Tags: dom, sprzęt, podróże, PRacownik, ofert