Tam jest ciepło! Gdzie pojechać na wakacje w listopadzie?

Posted on 13/12/2020 10:39am

Najwięcej osób projektuje wakacje w czasie szczytu sezonu turystycznego, zatem w lipcu bądź sierpniu.


Jednak jest bez liku miejsc, gdzie nawet późną jesienią można wypoczywać na plaży i SPAcerować w krótkich spodenkach.
Co więcej, nie jedynie pogoda jest atrakcyjna, również ceny poza sezonem lub zaraz na jego początku będą o wiele mniejsze. Takowe gorące miejsca odkryjemy nie jedynie na wysepkach Santorini, w Azji czy też Afryce, lecz też w Europie.


santorini
Author: Sascha Kohlmann
Source: http://www.flickr.com


Troszeczkę mniej popularna siostra Sycylii, Sardynia jest znakomicie znana plażowiczom oraz entuzjastom kurortów, ale w głębi wyspa kryje mnóstwo fantastycznych miejsc. Na przykład szczątki zagadkowej cywilizacji, wioskę murali czy niedostępne, niesamowite góry. Chociaż naturalnie warto zaglądnąć też nad morze.

Z przyjemnością zalecamy te informacje do przejrzenia. Znajdziesz tutaj dużo cennych wskazówek, które warto wykorzystać w swoim życiu.

Sardynia
posiada jedne z najładniejszych wybrzeży w Europie, zaś najlepsze z nich są ciężko osiągalne. Boka Kotorska - to jedno z najcudowniejszych miejsc na Bałkanach. Boka to zatoka morza Adriatyckiego objęta tajemniczymi, zielonymi górami. Całość przypomina nieco norweskie fjordy, z tą różnicą, że jest nad ciepłym morzem które tam jest bardzo spokojne, niczym jezioro. Nad Boką Kotorską położonych jest wiele średniowiecznych miast, z jakich najbardziej słynne to otoczony murami Kotor.
W tym miejscu jest najwięcej turystów, ale szczerze w pozostałych miastach nie powinno być tak kiepsko i odkryjecie nad Boką nieduże, nieznane wybrzeża. Całkiem blisko stamtąd również do Chorwacji i słynnego Dubrovnika, gdzie również warto zaglądnąć przy tej okazji. Istotnie Europa jest piękna!

Tags: SPA, dzieci, plan