Musimy powiedzieć że przysługuje nam odszkodowanie za odwołany lot

Posted on 14/02/2020 7:40am

Jeśli nie widać najmniejszej mgły, pogoda jest dobra oraz samolot nie posiada żadnej usterki, to powinniśmy wylecieć o ściśle wyznaczonej godzinie. Niestety czasami jest tak, że lot z jakiegoś powodu jest przesunięty. Nie dzieje się jeszcze nic złego, kiedy spóźnienie jest jedynie kilkuminutowe, ale gdy przemienia się ono w kilkugodzinne oczekiwanie, to mamy możliwość upominać się o odszkodowanie za odwołany lot.


Każdemu należy się odszkodowanie za odwołany lot

samolot
Author: Michael Coghlan
Source: http://www.flickr.com
Ma szansę to robić każdy, kto na samolot oczekiwał dłużej niż trzy godziny, a kiedy nasz czas oczekiwania wyniósł ponad pięć godzin, to możemy stać się przeświadczeni, że kwota odszkodowania będzie wyższa. Kiedy chcemy zdobyć na ten temat więcej danych, tak aby idealnie zaznaczyć, gdzie powinniśmy się udać, aby załatwić wszystkie formalności, to wszelkie informacje znajdziemy w sieci, co więcej tam również wyszukamy adresy zakładów, które mają szansę to odszkodowanie dla nas uzyskać - więcej pomocnych wskazówek na


Czy chcemy sami się tym trudzić?

Istnieją przedsiębiorstwa, które oferują nam swoje usługi polegające na bójce o odszkodowanie za taki spóźniony lot.
flyandi.pl
. No i zmniejszymy sobie stresów związanych z wypisywaniem tych wszystkich dokumentów i rozwożeniem ich po właściwych miejscach.


Jeśli odszkodowanie nam się należy, to należy o nie walczyć

Nawet kiedy jesteśmy osobami wyrozumiałymi oraz bierzemy ze stoickim spokojem fakt, że nasz lot będzie spóźniony, to warto wspomnieć, że odszkodowanie jest rekompensatą za utracony czas, za niewygody związane z oczekiwaniem na samolot. Przez to właśnie wciąż gdy nam się ono należy warto o nie walczyć, gdyż wówczas także dyrektorzy lotnisk widzą niezadowolenie kontrahentów oraz będą przykładali wielkich starań, aby takie sytuacje jak najmniej się powtarzały.

Tags: pieniądz, odszkodowanie, usługa, rekompensata, formalność