Do czego przydać się może karta survivalowa, podstawowe funkcje, które będzie ona spełniała.

Posted on 18/05/2019 7:22am

Zdecydowana większość współcześnie używanych dokumentów i kart posiada standardowy wymiar, czyli około osiem na pięć centymetrów. I praktycznie każdy ze sobą jedną z takich kart przy sobie nosi, czy będzie to dowód osobisty, karta bankomatowa czy też prawo jazdy. Jeżeli się takie osoby zapyta, jaka będzie najważniejsza z kart, którą można nosić ze sobą, to zapewne odmiennych odpowiedzi będzie co najmniej parę, lecz zapewne niewiele osób powie o karcie, której na co dzień się nie spotyka.

Sarta survivalowa
Author: Wallet Ninja
Source: http://www.wallet-ninja.eu/
Karcie, która może pozwolić na poradzenie sobie na bezludnej wyspie, na biwaku czy w leśnej głuszy. Teraz niektórzy już się domyślą o co chodzi, bo oczywistym jest, że nie o prawo jazdy czy dowód. Karta, która pozwoli na to wszystko nazywana jest również kartą survivalową dostępna na stronie , ten niewielki metalowy element będzie zawierał praktycznie wszystko, co w ekstremalnych przypadkach może się przydać. Część osób pewnie zapyta, jak to się dzieje że taka nieduża karta survivalowa będzie miała aż tak potężne możliwości, jej sekret tkwi w solidnej stali i bardzo dobrym wykorzystaniu całego dostępnego miejsca.Typowa karta przeżycia wykonana jest z dobrej jakościowo stali, przez co nie stępi się przy pierwszej próbie ścięcia nią gałęzi. Funkcji, które posiada jest taka ilość, że jeśli do wszystkich chciałoby się posiadać osobne narzędzie, to do noszenia wszystkiego konieczny by był pojemny plecak.
Rzecz jasna w związku z tym że wymiary takiej karty nie są duże, to nie można tu mówić o zbyt dużym komforcie użytkowania, lecz też nie takie jest wykorzystanie tych kart. W codziennym życiu będzie się przecież używać dużego, wygodnego noża albo ostrej piłki do drzewa.

Lecz przecież na co dzień nikt takiego kompletu ze sobą nie będzie taszczył, a nieprzewidziane przypadki mogą się trafić w najmniej oczekiwanych momentach. A karta przeżycia jest zgrabna i niewielka, nie będzie zajmować dużo miejsca, bo raptem tyle co inne dokumenty, a w niektórych przypadkach bardzo może być przydatna.

Te ciekawe posty posiadają swoją kontynuację. Chcesz się z nią zaznajomić? Zatem idź do strony restauracja legnica i tam ciesz się nowymi tematami.

Dlatego też powinna być obowiązkowym wyposażeniem każdego, kto lubi żyć w aktywny sposób (zobacz).

Tags: dokumenty, Sekret, plecak, obozie harcerskim