Czemu podróżowanie samolotem stanowi ciekawą alternatywę w porównaniu z innymi środkami lokomocji.

Posted on 07/02/2020 8:51am

Latanie samolotem jest coraz popularniejszym sposobem poruszania się między większymi miejscowościami. Jak pokazuje praktyka, stanowi ono bardzo interesującą alternatywę dla autokarów, pociągów czy tym bardziej jazdy własnym samochodem.
nocleg
Author: Avando
Source: Avando


parking lotnisko


Żółte auto
Author: JOHN LLOYD
Source: http://www.flickr.com


Przede wszystkim dużym plusem jest tutaj czas, znacznie mniejszy niż przy innych środkach lokomocji. Lot pomiędzy Krakowem a Gdańskiem będzie trwał niecałą godzinę, wraz z odprawami zajmie to wszystko koło trzech godzin. Tymczasem innym środkiem lokomocji przeznaczyć na to trzeba przynajmniej dwa razy więcej, więc oszczędności są tu całkiem spore. Następnym ważnym argumentem są ceny, a tutaj samoloty tak naprawdę również dość ciekawie się przedstawiają. Czasami w ofertach w promocji można trafić na bilety na loty z lotniska Pyrzowice nawet za kilkanaście złotych.


Z kolei wadą podróżowania samolotem jest to, że mają one loty jedynie pomiędzy kilkunastoma miejscowościami w kraju, ta więc jeżeli ktoś w takim nie mieszka, to doliczyć jeszcze powinien czas dojazdu na lotnisko startowe i dotarcie na końcowe miejsce po wylądowaniu.

Jeśli pragniesz uzyskać pokrewne dane na prezentowany wątek, to najpierw zobacz tutaj i przenieś się do źródła (https://okej-czarter.pl/flota/nautika-1300-vip/), a znajdziesz w tamtym miejscu mnóstwo nowych wiadomości.

Na szczęście nie ma z tym problemów, bo wystarczy podjechać na parking lotnisko, pozostawić tam swoje auto i po powrocie go wziąć z powrotem. Z kolei na miejscu wynająć będzie można jakieś auto, wypożyczalni to oferujących jest bez liku.
Niektóre podróże trwać będą jeden dzień, ale czasem ktoś musi wyruszyć w nieco dłuższą podróż służbową. W takiej sytuacji z pewnością mu się może przydać jakiś wygodny nocleg w hotelu, warto zastanowić się nad jego rezerwacją przed wylotem.

Tags: park, podróże, samoloty, bilet